Go to ...
RSS Feed

czwartek, Marzec 21, 2019

Wkrótce II Mistrzostwa Zamojszczyzny w Squasha


Chcesz rozładować emocje i podnieść kondycję fizyczną? Masz ochotę nauczyć się gry w squasha? Jest ku temu okazja. 13 i 14 października w zamojskim hotelu Artis odbędą się II Mistrzostwa Zamojszczyzny w Squasha. Zachęceni sukcesem i dużą frekwencją pierwszej edycji mistrzostw, które odbyły się w dniach 11-12 marca br. organizatorzy: ARTIS Hotel & SPA oraz koordynujący rozgrywki Tomasz Pakuła (menedżer imprez sportowych) – zapraszają wszystkich chętnych do sprawdzenia się w tej dziedzinie sportu w trakcie II edycji mistrzostw.
Organizatorzy podkreślają, że impreza jest otwarta zarówno dla tych, którzy potrafią grać w squasha jak i tych, którzy chcieliby się tego nauczyć. Wymogiem jest jedynie ukończenie 18 roku życia i odpowiednie przygotowanie, czyli strój sportowy i czyste, sportowe obuwie na białej podeszwie.

Jeśli macie ochotę zmierzyć się z przeciwnikami na mistrzostwach, a nie czujecie się pewnie w tej dziedzinie – jest jeszcze czas, by poćwiczyć:

Do czasu rozpoczęcia mistrzostw ARTIS Hotel & SPA udostępnia kort do squasha w atrakcyjnej, obniżonej cenie 30 zł/godz. Pierwszego dnia zawodów będzie można też skorzystać z treningów indywidualnych i grupowych w cenie 70 zł/1 godz. za 1-3 osoby.

Treningi będzie prowadził Maciej Chądzyński  – trener z międzynarodowym certyfikatem II stopnia. Prowadzi zajęcia z dorosłymi i dziećmi, gra i uczy squasha od 13 lat. Jest absolwentem AWF w Warszawie. Maciej będzie też sędziował pojedynki w ramach mistrzostw.

Organizatorzy obiecują atrakcyjne nagrody dla zwycięzców i tradycyjnie pamiątkowe dyplomy dla wszystkich uczestników turnieju.

Udział w zawodach 70 zł/os.

W cenie uczestnictwa (w trakcie całego turnieju):

  • dostęp do siłowni i sali ćwiczeń aerobowych (na rozgrzewki),
  • dostęp do basenu – jedynego w regionie bez związków chloru,
  • dostęp do Energizarium: sauna fińska, grota śnieżna,
  • dostęp do Aquarium: basen z przeciwprądem, jacuzzi, łaźnia parowa,
  • dostęp do Caldarium i Minitężni

Wymagane własne ręczniki, stroje kąpielowe i klapki.

Ponadto:

  • dla każdego zawodnika przed rozpoczęciem meczu firma FitLine ufundowała porcję napoju wspomagającego aktywność fizyczną
  • woda mineralna gaz./n-gaz. dla każdego uczestnika turnieju,
  • poczęstunek w czasie oficjalnego zakończenia turnieju.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania przyjmowane są do 10 października pod numerem tel. 84 677 22 44 oraz mailem: spa@hotelartis.com

Program rozgrywek już wkrótce na stronie www.hotelartis.com

Social Share Toolbar

Tags: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

More Stories From Uncategorized

About admin,